Firemní jazykové kurzy

Potřebují vaši zaměstnanci zlepšit úroveň svých jazykových znalostí? Tlačí vás čas a ke zdokonalení znalostí cizího jazyka zbývá jen málo času? Umožněte zaměstnancům vaší firmy zdokonalit se v cizojazyčné konverzaci ve světovém jazyce.

Jazyková škola Berlitz nabízí firemní jazykové kurzy pro jednotlivce i skupiny vedené zkušenými lektorem ve firemních prostorách.

Firemní intenzivní jazykové kurzy připravené na míru klientovi

Vyberte si jakýkoliv firemní jazykový kurz a naši lektoři zajistí jeho výuku v prostorách vaší firmy. Nemáte vhodné prostory pro výuku cizích jazyků? Nevadí, naši klienti také mohou absolvovat jazykové kurzy v jazykovém centru
v Praze.

Výuku jazyků ve firmách zajišťujeme na základě požadavků klienta - náplň kurzů přizpůsobíme oblasti, ve které firma podniká, také se zaměříme na jazykové oblasti, ve kterých se studující potřebují zlepšit.

Business English

Nabídněte svým zaměstnancům a manžerům zlepšení jejich jazykových znalostí v oblasti obchodní angličtiny! Během několika lekcí angličtiny se zorientují v klíčových oblastech a získají přehled o správné komunikaci v obchodním světě.

Intenzivní výuka Business English - dostaňte se na špičku díky svým výjimečným znalostem Business English. Připravujte se profesionálně v kurzu Total Immersion® nebo Premium ve spolupráci s časopisem Forbes.

Máte-li zájem o firemní jazykové kurzy, kontaktujte jazykovou školu Berlitz na telefonním čísle +420 273 136 015.